July 26, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

“Po bëj s*ks në tavolinë, aty ishte edhe producenti dhe më thotë që…”/ Luli zbulon si lindi bashkëpunimi për “hitin” e saj të parë

Konkurrentja e “Për’puthen”, Luljeta Nallbani, ishte sot në studion e “Breaking” në Top News, për të folur për muzikën shqiptare. Ajo ka realizuar dy këngë, për të cilat shprehet se ka marrë një feedback të mirë nga fansat.

“Më vjen mbesa e më thotë halla ke vesh për muzikë. Pasi hëngrëm peshk në një restorant, mora tabakanë dhe po i bija. Aty ishte edhe producenti e thotë se ke vesh për muzikë. E lamë për ta bërë vjet, po ra pandemia. Teksa ishte në një intervistë me Salsanon e Palomën te Top Albania, më merr Çimi në telefon e më thotë ku je. I them “po bëj se*s në tavolinë”. Pasi mbarova xhirimet në Top Albania shkova e takova Çimin, e aty lindi ideja për bashkëpunim. E shtuam pjesën e tij me dy fjalë “s’ta jap” që është për buzën”, tregoi ajo.