Connect with us

Plagoset me thikë një person në mes të kryeqytetit (Pamje të rënda)

Aktuale

Plagoset me thikë një person në mes të kryeqytetit (Pamje të rënda)

Një person është therur me thikë në sheshin “Zahir Pajaziti”, në Prishtinë.

Në disa fotografi shihet një person i shtrirë në tokë, ndërsa në vendin e ngjarjes ka mbërritur edhe Policia e Kosovës.

Deri në këto momente nuk dihen shkaqet e kësaj plagosje dhe identiteti i të lënduarit. Kujdes pamje të rënda në FOTO-t më poshtë.

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top