‘Përputhen’ nuk mbaron këtu, zbulohet e reja që do ndodhë me emisionin gjatë verës

‘Përputhen’ nuk mbaron këtu, zbulohet e reja që do ndodhë me emisionin gjatë verës

“Përputhen” vjen me një risi këtë verë. Moderatorja Bora Zemani, opinionisti Arian Konomi dhe autorja e programit, Olsa Muhameti përmes disa videove në Instagram kanë zbuluar se gjatë verës ata do të zhvillojnë një tur nëpër qytetet e Shqipërisë duke realizuar audicione për sezonin e ri që nis në shtator.

Kështu të gjithë fansat e programit do kenë mundësinë që të takojnë të preferuarin e tyre.

Turi do nisë në Durrës, në 7 qershor në teatrin “Aleksandër Moisiu”.