Connect with us

Për herë të parë pas 19 vitesh! Gruaja e Ilirit bën reagimin emocionues për të!

Aktuale

Për herë të parë pas 19 vitesh! Gruaja e Ilirit bën reagimin emocionues për të!

Ilir Shaqiri ka folur shpesh për bashkëshorten e tij Emanuela dhe të bijën, Emili në “Big Brother VIP”. Në fillim të rrugëtimit të tij në reality show,

Emanuela e surprizoi duke shkuar në shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Teksa pak javë më parë ata festuan 20-vjetorin e lidhjes. Edhe në këtë ditë të veçantë ajo i dërgoi atij një video-mesazh të veçantë.

Ditën e sotme, Iliri dhe Emanuela festojnë 19- vjetorin e martesës së tyre dhe ajo edhe pse e ka larg, me anë të një

postimi në Instagram ka zgjedhur ta urojë me fjalët më të bukura dhe emocionuese. Teksa ka postuar një foto nga dasma e tyre, ajo shkruan:

“Ishte 30 dhjetor 2002 … ishte ftohtë. Por asnjëri prej tyre nuk e ndjeu. Kanë kaluar 19 vjet nga dita kur i thamë PO

njëri-tjetrit dhe ne jemi ende këtu. Vështirësi ka pasur por kemi mundur t’i kapërcejmë me durim, falje dhe shumë dashuri.”

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top