July 26, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Pasi U Nda Nda Nga Sara, Atdheu Poston Foton Me Nënën Dhe Prek Me Fjalët: Burimi Nga Ku Marr Frymën

Ish konkurrenti i Përputhen, Atdhe Xharavina është shumë aktiv në rrjetet sociale. Nëpërmjet një statusi, Atdheu tregoi se lidhja e tij me Sarën ka marrë fund.Të njëtën gjë pohoi dhe Sara duke treguar se tani ishte… Shtyp reklamen per ta pare videon