July 26, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Pasi bëri deklaratën e fortë për rikthimin në krye të PD, Berisha e merr seriozisht dhe nxjerr foton e papritur

Ish-kryeministri Sali Berisha duket se ka hapur albumin e kujtimeve të tij. Në rrjetin e tij social “Facebook”, Berisha ka shpërndarë një foto tijën, teksa pas i është montuar flamuri i NATO-s, një nga arritjet e qeverisë së tij disa vite më parë. Po ashtu në flamur është ndërthurur edhe ai i Bashkimit Europian.

Foton e shpërndarë, lideri historik i Partisë Demokratike e ka shpërndarë me mbishkrimin: No comment!

POSTIMI I BERISHËS:

Kjo është lëvizja e dytë në rrjetin social të Berishës që nga paralajmërimi i tij se mund të rikthehet në poste drejtuese të PD-së, deklaratë me të cilin trazoi rrjetin pak ditë më parë.