Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Pas protestës së Berishës në PD, Lulzim Basha nis festën nga brenda selisë (Video)

Në PD ka nisur festa, në një kohë që dhjetra mbështetës dhe votues të PD-së janë ndjerë keq si pasojë e përdorimit të gazit lotsjellës.

Nuk dihet ende se çfarë festojnë demokratët që u ngujuan me Bashën, dhe as se pse shpallin fitoren.

Gjatë protestës që nisi përpara orës 12:00, ka pasur momente tensioni, ku nuk kanë munguar personat e lënduar.