October 22, 2020

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Pas përballjes me ligjin, Fjolla Morina merr propozimin romantik për martesë

Këngëtarja Fjolla Morina ka marrë nje propozim për martesë.

Ajo ka publikuar një unazë mjaft elegante dhe shumë trëndafila të kuq. “Unë thashë po”, shkruan ajo krahas postimit.
Fjolla nuk e ka zbuluar identitetin e partnerit të saj, megjithatë ajo është përfolur për një lidhje me biznesmenin Fisnik Syla.

Ai e shoqëronte teksa Fjolla u arrestua disa kohë më parë për armëmbajtje pa leje dhe ne deklaratat e tyre në polici janë shprehur se shumë shpejt do të martohen.