Pas konfliktit me burrin, 24-vjeçarja nga Durrësi merr vendimin drastik që i kushtoi jetën

Pas konfliktit me burrin, 24-vjeçarja nga Durrësi merr vendimin drastik që i kushtoi jetën

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në qytetin e Durrësit. E reja, Anisa Gjini i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga banesa pas konfliktit me të shoqin.

Nga burimet zyrtare bëhet me dije se është ar.rest.ua.r në flagrancë bashkëshorti, shtetasi Alfred Gjini.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Durrës arrestuan në flagrancë shtetasin Alfred Gjini, 31 vjeç, banues në Durrës, pasi mbrëmjen e djeshme, në banesë, gjatë një konflikti për motive të dobëta me bashkëshorten e tij, shtetasen Anisa Gjini, 24 vjeçe, banuese në Durrës, dyshohet se kjo e fundit është vetëhedhur nga ballkoni i banesës dhe për pasojë ka ndërruar jetë.” njofton policia.

“DurrësLajm” mëson se ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e të martës në lagjen nr.17 të qytetit bregdeta