July 29, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Pamjet bëjnë xhiron e rrjetit, njihuni me bukuroshen rusen që mposht me radhë çdo rival në mundjen e krahut (Video)

A mundet një femër të mposht meshkujt në mundjen e krahut?

Patjetër që po, në videon më poshtë është Irina Gladkaya, ruse dhe mposht me radhë çdo rival që i del përpara ne Muscle Miami Beach.

Të gjithë habiten për mënyrën sesi humbasin por sekreti është se Gladkaya ka fituar 13 herë titullin kampione e botës në mundjen e krahut!