Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Pamje +18/ S’përmbahet çifti te “Plazza” në Tiranë, s*ks i shfrenuar në dritaren e hotelit!

Një çift të rinjsh mesa duket nuk janë përmbajtur fare teksa ndodheshin në momente intime me njëri-tjetrin te “Plazza” në Tiranë.

Ata janë fotografuar duke bërë seks pranë dritares së hotelit, ndërkohë që gjithçka duket nga jashtë. Nuk dihet nëse ata e kanë lënë me qëllim dritaren pa perde që të duken nga jashtë, apo nga “nxitimi” nuk e kanë vënë re një gjë të tillë.

Fotot janë bërë nga dy të rinj. Gjithsesi një veprim i tillë është i papranueshëm pasi në rrugë kalojnë edhe fëmijë dhe këto pamje nuk janë të përshtatshme për ta.