July 26, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Nuk po i del Melisa..Deklarata e pap ritur e Andit te Perputhen: Jam mysliman, marr shume gra!

Autorja Olsa Muhameti ka publikuar nje video te Andit i cili shihet teksa perqafohet me vajzat e Perputhen, i ng acmuar qe rri vetem ne shoqerine e vajzave ai ka thene.

”Jam mysliman une”- batuta qe behet rendom, e ka thene dhe Andi. Nderkohe qe vajzat qeshin mesa duket jane dakort me kete gje.