Nuk përmbahet Antonela, kështu luan me gjoksin e saj

Nuk përmbahet Antonela, kështu luan me gjoksin e saj

Antonela befason ndjekësit, provokon me imazhet e fundit

Ish-protagonistja e “Për’puthen”, Antonela Berisha, vazhdon të jetë një emër shumë i komentuar në mediet rozë.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo shpesh herë provokon rëndë ndjekësit e saj.

Kështu ka bërë edhe së fundi, ku është shfaqur me një dekolte të hapur dhe vëmendja shkon tek gjoksi i saj.

Kjo fotografi u pëlqye dhe u komentua mjaft shumë nga ndjekësit e ish-protagonistes.