Connect with us

‘Nuk më besohet’, Monika zhvishet live dhe shijon masazhin, Arbana vë duart në kokë

Të Ndryshme

‘Nuk më besohet’, Monika zhvishet live dhe shijon masazhin, Arbana vë duart në kokë

“Big Brother” kishte përgatitur një surprizë për Monikën, duke i sjellë në dhomën e surprizave 3 djem masazhatorë. Me t’i parë Monika u lumturua pasi kishte kaq kohë që e kërkonte këtë.

Aktorja nuk ngurroi të zhvishej për të shijuar masazhin ndërsa ky moment u shoqërua me të qeshura.

“O Zot nuk më besohet”, tha Arbana duke qeshur dhe vuri duart në kokë ndërsa Monika vazhdoi të shijonte mbrëmjen dhe falenderoi për këtë surprizë./shqiperiaime.com.al

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top