July 26, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Nuk flasin me njëri-tjetrin! Enca bën veprimin e ‘çuditshëm’ ndaj Noizyt

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, vazhdon të jetë shumë aktive me projekte muzikore.

Shumë nga këtë këngë të Encës bëhen hite, por pa dyshim se ajo më e dëgjuara mbetet bashkëpunimi i saj me Noziyn e që dyshja tani më nuk flasin me njëri-tjetrin, shkruan GazetaBlic.

Për një kohë të gjatë nuk mungonin kunjat që Noizy dhe Enca shkëmbenin në rrjetet sociale, por tani Enca ka befasuar të gjithë.

Ajo ka postuar bashkëpunimin e tyre “Bow Down” duke treguar se janë bërë plot pesë vite qysh nga lansimi i kësaj këngë, madje Enca ka etiketuar edhe Noizyn por ky i fundit e mban këngëtaren në listën e të bllokuarve./Blic/