Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Nuk është Eduarti, ja mashkulli me të cilin po “arratiset” Arbana Osmani jashtë vendit (FOTO)

Arbana Osmani është një nga moderatoret më të angazhuara të momentit për shkak të ‘Big Brother VIP’.

Mirëpo, krahas punës, ajo duket se e gjen kohën edhe për familjen. Këtë fundjavë, Arbana ka vendosur që t’ja dedikoj djalit të madhe, Jonit.

Ata kanë vendosur të udhëtojnë jashtë Shqipërie, por destinacionin nuk e kanë zbuluar ende.

Ka qenë vetë Arbana, e cila ka publikuar në Instagram një foto nga avioni, krahas së cilës ka shkruar:

“Një fundjavë pushim dhe jam vetëm për Jonin tim”.