“Nuk e di kujt ia kam marrë bυrrin nga këto gοcat qe’- Moderatorja tregon se ka gënjγer për dashυrinë

“Nuk e di kujt ia kam marrë bυrrin nga këto gοcat qe’- Moderatorja tregon se ka gënjγer për dashυrinë

Moderatorja e njohur Dajana Shabani ka paralajmeruar se ne shtator rikthehet ne ekran.

Teksa ka folur dhe poer jeten personale.

Roza: “Do na thuash ndonjë gjë për dashurinë?“

Dajana: “Nuk e di pse gjithmonë dashuritë i kam treguar këtu te Roza.”

Roza: “A je e dashuruar, a s’je e dashuruar?”

Dajana:” Kam rënë në dashuri dhe një herë tjetër me ish-bashkëshortin. Ne po flisnim shumë seriozisht që në qoftë se…Se kuptoj pse më ndodhin gjithë fatkeqësitë kur flas për ish-burrin. Ne po diskutonim, sepse kemi marrëdhënie shumë të mirë dhe kam qeshur nj herë sepse një porte shkruante :”Dajana ul armët, ka marrëdhënie të mirë më bashkëshortin.”//Me posht keni video kl,iko.jeni ne rek,la,men por pritni pak deri te largohet…

Unë s’i kam pasur asnjëherë armët ngritur, nuk e di kujt ia kam marrë burrin nga këto gocat që shkruajnë në portal, që kanë kaq urrejtje për mua nuk e kam kuptuar kurrë.//Me posht keni video kl,iko.jeni ne rek,la,men por pritni pak deri te largohet…

Nejsë, dhe po flisnim që vajza ime do rritet vetëm pa motër dhe pa vëlla. I thashë kam një mendim brilant.

“Fol,” tha se ke ide brilante si bionde që je.

I thashë hajde bëjmë një fëmijë tjetër dhe mund të divorcohemi lirshëm prapë.

Përtej të gjithë batutave, unë jam rikthyer në bazë sepse bëra njëherë sikur jam e dashuruar, në fakt më doli huq se nuk isha dhe bëra kot dhe s’kisha çfarë të bëja.”