July 26, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Një ditëlindje e paharruar me X personin

Jam nje vjaze 19 vjet jam zhvilluar goxha si shume nga fundshpina ime aq sa per ta ngacmuar djemt kur te me shohin. Nje dit vere tek sa po ktehesha nga gym pash mashkullin qe e enderroja qdo nate. Ka nje trup te bukur dhe fizikisht i ndertuar pasi eshte edhe basketbollist. Une zhvilloj notin dhe jam profesioniste dhe jam ne kete sport nga mosha 7 vjeqare per kete trup qe kam i faleminderohem shum ketij sporti. Ate dite isha duke ikur per ne shtepi duke vrapuar si qdo mbremje dhe pash ate duke luajtur basketboll me shoke te tij. Pasi qe jam shume mendjemadhe (keshtu mendojne te gjith ata qe nuk me njohin personalisht) e shikova vetem me bishtin e syrit pa u ndalur asnje qaste , por ai nuk po me shikonte ishte nje nder pata tipat qe i donte femrat siku pornostar dhe un isha shum e thjeshte zeshkane kurr nuk beja makeup por e lezetshme pasi qe te gjith me donin per natyralitetin tim dhe per te pasmet e mia te medha dhe trupin qe kisha. Diten tjeter po ikja ne mengjes per trajnim ne not.

Isha per ngut dhe me veture po ikja shpejt dhe pasi e re me ndali policia menjeher por prindrit i kam te pasur dhe te njohur ne qytet sapp morren vesh se kush isha me liruan menjhere dhe posa me liruan vazhdova me te njejten tempo. Por me ndali nje kembesor dhe une pa e shikuat fillova te beje me siren qe te ik me shpejt ai filloi te bertas dhe e pash kush ishte ishte aj djali qe une e enderroja sapo e pash dola e frustruar nga vetura pasi qe me fyente dhe un njihem per trimerin time dhe guximin per tu kapur me te gjithe dola nga vetura dhe posa dola aj u ndal dhe vetem me shikonte. Une bertisja ai nuk fliste por pas pak me tha me fal. Ia fala por pak me agrisivitet hyra ne vetur dhe vazhdova. Te nesermen ne mbremje me kishin ftuar shoqet qe te iki ne nje club per te festuar ditelindjen e nje shoqeje. Po vishesha me speciale pasi ishte ditlindje. Ika pas ores 10 te mbremjes me vetur vetem fare pasi qe isha vonuar dhe te gjitha shoqet tashme ishin atje mora dhuraten dhe hyra brenda. Isha veshur me nje fustan te bardhe te shkurte pak me rende floket e leshuara natyrale te drejta dhe bionde e te gjata deti ne kurrize. E lyer shum pak por me shkrlqim trupi bronze.

Posa u futa brenda nuk shikoja fare te gjjith meshkujt leshonin fjale te pista dhe s’ isha e interesuar t’i degjoja. Pa pritur dikush me kapi per krahu u kthev tr shikoja ishte ai me kapi dhe me tha me fal perseri thash ska asgje dhe i ika. Tere naten me shikonte dhe me binte pije i refuzoja s’jam nga ato femrat e tija qe te bija lehte. Por pastaj fillova te pij dhe mendoja se nuk ishte ashje per nje nate te dorzohesha vetem sa per knaqesi. Ika nga ai dhe kapa per krahu dhe e terheka deri jasht ai vetem me shikonte nga pas. E nxorra jasht dhe e pyta ke vetur?
Ai me tha po u drejtua nga xhipi i tij hyrem brenda dhe i thash kjo eshte per sonte vetem pastaj s’dua te te shoh. Fillova ta puthja e ai me prekte nga te pasmet dhe me tha sa kaher kishte enderruar qe ti prekte ato. Ishte tip sikur un shum mendjemadh.

Filloi te me prekte dhe posa futi duart ner fustan hetoi qe skisha veshur te mbrenshme pas atij hetimi vazhdoi si i qmendur me hoqi fustanin dhe me ktheu nga mbrapa dhe me futi k*rin ne p!dhin tim. Isha lagur e tera hoqi maicen dhe xhinset dhe vazhdoi te ma fuste thel e me thell e kishte te madh ashtu siq e meritoja une. Pasi ma futi ja hoqa dhe e shtriva ju ula tek goja me p1dh dhe filloi te ma thithte me knaqi ajo ndjesi dhe ju ula permbi kar e kalerova si e qmendur deri sa ai u dorezua e u derdh. Une su mjaftova me aq pasi qe edhe ne femrat lypmie shume se qe ata bejne. Ktheva te pasmet dhe fillova ta ledhtoj ai ishte i lodhur por masturbova para tij e qmendi fare me ktheu mbrapa por tani ne byth po provonte asnjeher se kisha provuR dhimte jasht mase por ishte edhe nje knaqesi shum e madhe me pompoi mir e mir dhe beri ne fytyren time dhe un kapa gishtrinjet e tij i preka tek p1dh1 im dhe ja futa ne goj. U ndame menjehr pas ksaj un ika me veturen time e ai vazhdoi per shtepi. U takuam perseri neser rastesisht e beme ne objekt me shkalle tinza. Isha nje nder ato femrat e qmendura duke rrezikuar. Ai humbiste pran meje. Dhe filluam qe te dilnim bashk ai beri me nje shoqe timen e un me shokin e tij por prap jemi bashke duke i ditur keto jemi shum te hapur