Një dashuri si kjo, Andi i bën dhuratat më romantike Melisës

Një dashuri si kjo, Andi i bën dhuratat më romantike Melisës

Melisa Lleshi dhe Andi Shehu po e shijojnë lidhjen e tyre tash e disa muaj.

Ata duket se kanë gjetur gjuhë të përbashkët pasi ia kalojnë mjaft mirë, shkruan InfoKosova.

Ndërsa Andi po tregohet mjaft romantik.

Melisa së fundmi ka postuar në insta story një video ku tregon dhurata romantike që i dhuroi Andi.

Shiko videon: