June 21, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Një γII i vërtetë! NJlHUNl me vαjzën e kοmandantit të UÇK-së që po “çmεnd” gjithë rrjetίn (Foto)

Donika Selimi është vajza e ish-komandantit të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës

dhe ish-ambasadorit të Kosovës në Shqipëri, Sylejman Selimit.

Donika është një vajzë mjaft e bukur dhe me linja trupore bo.mbastike që nuk ngurron t’i ekspozojë në “Instagram”.

Bukuroshja nga Drenica, është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe gjithonë në qendër të vëmendjes nga mediat.