Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Nisen ‘bebin’ ne suite/ “E ke problem moshën ti se je me madhe?”, Beatrix flet me Donaldin: Unë u kënaqa

Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj kanë shijuar së fundmi suitën, e cila është vendosur brenda shtëpisë së “Big Brother VIP”.

Edhe sot nuk munguan diskutimet rreth mbrëmjes që kaluan në suitë.

Të dy thanë se u kënaqën shumë dhe i pëlqen të shohin njëri-tjetrin duke qeshur ndërsa së fundmi kanë pasur disa përpl asje në romancën e tyre.

Donaldi: Apo se ke problem moshën ti shpirti?

Beatrix: E kam pak me thënë të drejtën po çfarë të bëj.

Donaldi: Nejse u kënaqa shumë. Të dua ashtu siç je.

Beatrix: Edhe unë jam kënaqur shumë dhe nuk ka gjë më të bukur se sa të shoh duke qeshur.