Connect with us

Nisa jetën me një arab, perlot shqiptarja e pashë vetë me sytë e mi që është..

Të Ndryshme

Nisa jetën me një arab, perlot shqiptarja e pashë vetë me sytë e mi që është..

Martesa e lidhur me dashuri zakonisht është ajo që pritet të jetë më jetëgjatë.

Dy persona jo gjithmonë lidhin jetët për shkak të ndjenjave, por edhe për interesa të tjera si përfitimet ekonomike apo fshehja e prirjeve se.k.s.uale.

Zgjidhja e një martesë është pjesa më e dh imbshme pasi ata që vu ajnë më shumë janë fëmijët.

ARasti i një shqiptareje 27-vjeçare i mbërritur në inbox-in e JOQ.al hyn tek të pazakontit.

E reja thotë që është martuar me një shtetas arab prej një viti dhe nga kjo martesë ka lindur një vajzë.

Ajo shton se e ka parë më sytë e saj bashkëshortin duke kryer marrë d hënie se k suale me një tjetër person dhe ka vërtetuar se është g ay.

Vajza kërkon ndihmën e fansave në dy aspekte.

Ajo shkruan:

Pershendetje JETA OSH QEF! Jam nje vajz 27 vjece jam e martuar me nje arab prej 3 vitesh . kam nje goc te vogel 1 vjece .arsyeja pse po ju shkruaj esht kjo :me burrin kam shkuar shum mir kto koh dhe nuk e imagjinoja se ishte i till .perpara disa ditesh kam mar vesh qe esht g ey .e kam par vet me syt e mi .jam e tr on.ditur .dhe dua te ndahem por kush me thot cfar procedurash duhen per ndarjen dhe ndarjen e pasuris .? JOQ

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top