Connect with us

Ngjarje e rëndë/ Rrëzohet avioni me pasagjerë, asnjë i mbijetuar! Mes tyre dhe të mitur (VIDEO)

Aktuale

Ngjarje e rëndë/ Rrëzohet avioni me pasagjerë, asnjë i mbijetuar! Mes tyre dhe të mitur (VIDEO)

Ngjarje e rëndë/ Rrëzohet avioni me pasagjerë, asnjë i mbijetuar! Mes tyre dhe të mitur (VIDEO)

Mes viktimave, dy të rritur dhe dy fëmijë, kanë humbur jetën.
Avioni me të cilin ata po udhëtonin viktimat u rrëzua për shkaqe të panjohura në brigjet e Redcliffe, një qytet jashtë Brisbane.

Mes viktimave ishte piloti 69-vjeçar dhe 3 pasagjerë, një i rritur dhe dy fëmijë.

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top