Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Ngjarje e rëndë në Shkodër/ “Do të të vras prindërit nëse…”, 19-vjeçari përdh*non të miturën

Një i ri ka rënë në pranga pasi dyshohet se ka përdhunuar një 15 vjeçare.

Policia e Shkodrës bën me dije se është arrestuar 19-vjeçari, Denis Marinaj.

Ndërkohë pasditen e sotme ne komisariat eshte paraqitur e mitura 15 vjeç dhe ka treguar per policine se 19 vjeçari e kercenonte se do e vriste ate dhe familjen e saj dhe me keto presione ka kryer me të marrëdhënie seksuale me dhunë, në kohë të ndryshme