Nëse do isha në Hοtel me Edi Ramën/ Xhensilα tregon se çfarë do të bënte me kryeministrin

Nëse do isha në Hοtel me Edi Ramën/ Xhensilα tregon se çfarë do të bënte me kryeministrin

Ish misi, Xhensila Pere ka qenë e ftuar në emisionin e Roza Latit, Why Not ku është përballur me shumë pyetje pikante.

Ajo është bërë pjesë e rubrikës “Në shtëpi me…”, ku përballë disa emrave të njohur të botës të showbizit

dhe politikës duhet të tregonte se çfarë do të bënte nëse do të shihte në karantinë me ta.

Ndër personazhet e zgjedhur ishte edhe kryeministri Edi Rama dhe e pyetur se çfarë do të bënte nëse do të ishte në një shtëpi me kryeministrin ajo është përgjigjur:

“Me këtë maksimumi do luanim basketboll gjithë ditën, se për gjëra të tjera kam frikë edhe të komentoj.

Është zotëri burrë, por me tre pikësha jam marrë”, është shprehur ndër të tjera Xhensila.