Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Në Tiranë po bëhet nami, nuk ua pret mendja ku ka shkuar Meta, shijon të dielën

Presidenti Ilir Meta vijon të shijojë këtë të diel në Malin e Dajtit, larg “luftës” politike.

Pak më herët, Kreu i Shtetit publiko një foto pranë dy kuajve, ndërsa tani ai ka nxjerrë një video, ku shfaqet duke u ngjitur në majë, mes dëborës dhe i mbërthyer me kapuç, dorashka e xhup.

“Drejt majës më të lartë të Dajtit!”, shkruan Meta përbri videos.