Connect with us

Në këtë ditë do të bie borë

Aktuale

Në këtë ditë do të bie borë

Ditëve të fundit në Kosovë ka marrë mot i mirë dhe me diell.

Temperaturat ditore shkonin deri në 14 e 15 gradë më e larta, ndëra binin gjatë natës.

Moti i mirë do të vazhdojë edhe të mërkurën, ndërsa të enjtën në Kosovë pritet të bie borë.

Kështu thuhet në raportin për motin të ‘Prishtina Weather.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe

Continue Reading
You may also like...

More in Aktuale

To Top