Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Ndodh në familjen shqiptare, vëllai denoncon motrën në polici: La katër fëmijët dhe iku, por…

Një burrë nga Podujeva ka raportuar në polici se motra e tij ia ka lënë katër fëmijët e saj dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Rasti ka ndodhur mesnatën e 2 janarit, ka bërë të ditur policia në raportin 24 orësh. Policia në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se rasti është iniciuar si “Keqtrajtim apo braktisje e fëmijëve”.//EKSKLUZIVE vetem ti mundesh ta shikosh videon,duke shtypur ne rek,la.men 5 sekondshe