Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Ndodh dhe kjo! Sali Berisha është rrähur nga truproja i Lulzim Bashës?

Ish Kryeministri, Sali Berisha dhe Kryetari i PD, Lulzim Basha, duke diskutuar para selise se Partise Demokratike, pas nje seance te tensionuar parlamentare, ku opozita ka protestuar kunder rikthimit ne Kuvend te deputetit te PS, Armando Prenga. /r/n/r/nLeader of the Democratic Party Lulzim Basha and Former Prime Minister Sali Berisha, discussing after a parliamentary session.

Tr uproja i Lulzim Bashës, Astrit Gosturani i përjashtuar nga Garda e Republikës në vitin 2013 ka su lmuar me gaz lotësjellës demokratët në selinë e PD-së.

Në pamjet e transmetuar , duket qartë se truproja i Bashës drejton s ulmin ndaj demokratëve nga kati i dytë i selisë së PD-së, ku Lulzim Basha ishte izoluar brenda bashkë me disa deputetë të tij.

Po ashtu raportohet se edhe Sali Berisha është s ulmuar. Marrëdhëniet midis tij dhe Bashës dhe tij u prishën pasi, Berisha u përjashtua nga PD-ja.u ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…