September 19, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Ndërron jetë në a.ksident blogerja e njohur, pak minuta më parë shkroi në FB: Jeta është e shkurtër, le të çmendemi

Blogerja e njohur braziliane, Julia Hennessy Cayuela ka ndërruar jetë në moshën 22 vjeçare, si pasojë e një a.ksidenti. Blogerja e ndjerë po udhëtonte me bashkëshortin e saj, Daniel Cayuela, kur motoçikleta e saj u godit nga një kamion që po parakalonte.

“Jeta është e shkurtër, le të çmendemi unë, ti dhe rruga. Ëndrrat e tua janë të miat”, shkruante Julia në postimin e saj në Instagram.