July 26, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Ndërron jetë 32 vjeçarja Ibadete Ramadani nga Kosova, NGUSHLLIME FAMILJES

Kjo është e reja 32 vjeçare, Ibadete Ramadani, nga Shtimja që ndërroi jetë pas plagëve të marra nga aksidenti që ndodhi javë më parë në Koshare të Ferizajt ku mbetën të vdekur katër anëtar të familjes Ramadani.

Ngushëllime rrethit familjarë dhe shoqërisë se saj!//Sht.ype në pjesën e rek.la.mës prit disa seconda edhe ju shfaqet video edhe fotot e lajmit…