July 26, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Ndarja nga Shkëlzeni: Armina Mevlani i tregon të gjitha(Foto)

Pak javë më parë, Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha u përfolën për ndarje, pasi ky i fundit nuk e uroi për ditëlindje (të paktën jo publikisht), si dhe nuk u pa në postimet e saj.

Pas ca ditësh, Armina publikoi një video duke kërcyer pranë partnerit dhe iu dha fund aludimeve. (Lexo këtu) Megjithatë, vetëm së fundmi ajo është pyetur sërish për këtë lajm dhe i ka vendosur një herë e mirë pikat mbi i.

Armina ka publikuar një foto me Shkëlzenin, krahas së cilës ka shkruar “Jemi bashkë dhe të lumtur”.