July 26, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Mos e humbisni, vajzat e reja shqiptare me vallëzim interesant për fansat (VIDEO)

Nje video e fundit qe po qarkullon ne internet eshte ku shihen dy vajza te reja duke vallezuar te cilet kan bere buje te madhe ne rrjetet /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

sociale dhe kudo neper shqiptari po flitet per vallezimin e tyre te “nxehte” qe kan sjellur. Ato kan filluar me valle shqiptare e/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

kan vazhduar pastaj me kenge te klubeve te nates deri ne ato kercimet ‘t.w.e.r.k” duke dridhur te pa.smet. Per me teper sht yp eni re ekla aamen me po shte qe e shihni dhe ju ha apet vi deo :/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet