Morena Rikthehet Me Një Imazh Të Verës Derisa Kishte…

Morena Rikthehet Me Një Imazh Të Verës Derisa Kishte…

Këngëtarja njihet për paraqitjet e saj joshëse në internet.Dhe, Morena Taraku ka ndarë një imazh të verës së kaluar teksa ka qenë në pushime.E veshur me bikini me ngjyrë të bardhë, ajo ka venë në dukje figurën e saj trupore për tu pasur zili.Në të njëjtën kohë, Morena Taraku ka ekspozuar edhe tatuazhet në pjesën e poshtme të gjoksit ndërkohë dukjes në bikini i ka shtuar një kapele me ngjyrë të zezë…Shtyp reklamen per ti pare f.oto.t e Morenes me teper