Momenti kur 4 djem ndalojnë vajzën me makinë luksoze, cfarë i ndodhi asaj për 40 sekonda do mbeteni pa fjalë(video)

Momenti kur 4 djem ndalojnë vajzën me makinë luksoze, cfarë i ndodhi asaj për 40 sekonda do mbeteni pa fjalë(video)

Ngjan si një skenar filmi, por në fakt e gjitha është realitet. Ky është momenti tronditës kur një grup prej katër meshkujsh marrin peng një vajzë në ditën me diell.

Ngjarja ka ndodhur më 17 shkurt në një qytet të Meksikës dhe gjithçka është regjistruar nga një kamera sigurie.
Pasi e nxjerrin Mercedes-I i saj, pengmarrësit e fusin në makinën e tyre “Jetta” dhe largohen. Qyteti i Uruapan-it ku ndodhi ngjarja sipas CNN ka pas probleme me bandat e dhunshme që prej vitit 2006.shtype,reklamen dhe shiko videon