July 26, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Ministrja Haxhiu bëhet sërish nënë, ky është emri i veçantë i vajzës

Ministrja Albulena Haxhiu është bërë sërish nënë.Ministrja e Drejtësisë në Qeverinë e Kosovës, Albulena Haxhiu, është bërë sot (e enjte) nënë për herë të tretë, shkruan atvlive.tv………..…shtyii’pee hapsri’en e mposht’me dhe pri’it 5 seki’onda pr tpar vidjeeonn

Ajo solli në jetë vajzën të cilën e pagëzuan me emrin Andrra.Ishte bashkëshorti i saj, Alban Krasniqi ai i cili e ka ndarë me miqtë në Facebook foton e parë të vajzës.“Të gëzuar dhe mëse të lumtur. Andrra erdhi në jetë”, ka shkruar ai………..…shtyii’pee hapsri’en e mposht’me dhe pri’it 5 seki’onda pr tpar vidjeeonn