Metën E Shkarkoi Rama Nga Presidenca, Artan Hoxha Tallet: Si Bëri Derman As Baba Mondi, Jeta Vazhdon

Metën E Shkarkoi Rama Nga Presidenca, Artan Hoxha Tallet: Si Bëri Derman As Baba Mondi, Jeta Vazhdon

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar dy foto në rrjetin e tij social Facebook, pas vendimit të Kuvendit të Shqipërisë, për të shkarkuar nga detyra me 104 vota pro, Presidentin e Republikës, Ilir Meta.Hoxha ka postuar një foto ku shihet Meta me Sali Berishën dhe një tjetër ku është po Meta, duke ndezur qirinj me…Sht.yp rek.lamen per ta shikuar v.ide.on