May 18, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Meta dhe Rama bëhen bashkë, ja se çfarë po ndodh (Foto)

Ka nisur ditën e sotme në Portin e Durrësit stërvitja e madhe “Defender Europe 21”.

Pikërisht nisja e kësaj stërvitje ka bërë bashkë kryeministrin Edi Rama dhe presidentin e Republikës, Ilir Meta.

“Defender Europe 21” i ka bërë bashkë Metën dhe Ramën, të cilët kohëve të fundit kanë pasur jo pak përplasje në distancë jo vetëm pas zgjedhjeve të 25 prillit, por edhe gjatë fushatës elektorale.