Connect with us

Mes lotësh dhe emocionesh, Iliri surprizohet nga vajza e tij pas kaq ditësh izolim (Foto)

Të Ndryshme

Mes lotësh dhe emocionesh, Iliri surprizohet nga vajza e tij pas kaq ditësh izolim (Foto)

 

 

Sot po mbahet puntata e radhës e spektaklit Big Brother Vip, raporton Expresss Rozë.

Iliri sot ka marrë dhuratën më të mirë në eksperiencën e tij në këtë reality show.

Ai është takuar me vajzën e tij, Emily.

Vajza e tij ka kënduar një këngë për të në tarracën e shtëpisë. Në këtë takim nuk munguan as lotët.

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top