Melisa i tha je fallco/ Ledjana i nxjerr të palarat: Ajo çfarë nuk ka bërë…

Melisa i tha je fallco/ Ledjana i nxjerr të palarat: Ajo çfarë nuk ka bërë…

Ledjana Prenga ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ ku përballë moderatores Ester Bylyku, zbuloi detaje të tjera nga sherri me Melisën.

Ledjana sqaroi se zënka e tyre nisi pas një postimi nga ana e saj në Instagram. Mediet e interpretuan sikur ishte dedikim për Melisën, por në fakt nuk ishte.

Pasi theksoi se vajzat nuk kanë kontakt me njëra tjetrën dhe nuk janë sqaruar Ledjana shtoi: ”Nuk mund të më thuash mua fallco, në një ambient ku unë nuk jam e pranishme. E për më tepër kur vetë çfarë nuk ke bërë.”