Mediat Italiane Shkruajnë Për Bashkëshorten E Granit Xhakës

Mediat Italiane Shkruajnë Për Bashkëshorten E Granit Xhakës

Granit Xhaka mund të jetë transferimi i parë i Romës gjatë afatit kalimtar të verës. Ylli nga Kosova kërkohet me ngulm nga jose Mourinho që dëshiron ta përforcojë repartin e mesfushës. Një transferim i mundshëm i Xhakës te Roma, ka bërë që mediat rozë në Itali të merren edhe me familjen e tij. shty.pe rekla.men dhe shiko video.n