Më në fund Learta një fotografi intime e gjjthë dashuri me burrin

Më në fund Learta një fotografi intime e gjjthë dashuri me burrin

 

Learta Jakupin jemi mësuar ta shohim me të gjjthë, por jo edhe me bashkëshortin e saj, Kushtrimin.

Disi Learta shihet shumë rrallë me burrin e saj, me të cilin ka dy fëmijë, Matinin e Matinen.

Ndryshe, Learta gjatë gjithë kohës duket nën shoqërinë e vjehrres dhe kunatave të saj, me të cilat kalon shumë bukur, shkruan “Kosovarja”.