July 29, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Me këtë foto Lola e ‘tranon’ krejt Dautin

Lola Haradinaj është një ndër fytyrat më të njohura në mediat rozë.

Pasi që ka një stil të veçanta në paraqitjet fizike, ajo gjithmonë dallohet me pozat që publikon.Me nje fustan ngjyre hiri, ku tregon këmbët e gjata joshse Lola duket mahnitëse në imazhin e postuar.

Theksojmë, ajo është nënë e dy fëmijëve dhe ka arritur që të ketë këto linja të trupit./infokosova