Me flokë të shkurtër e të bardhë, Luana mezi njihet

Me flokë të shkurtër e të bardhë, Luana mezi njihet

 

Sukseset për Luana Vjollcën s’kanë të ndalur.

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare njihet për punën në profesion dhe aftësitë që ka në disa fusha, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi ajo ka pozuar për revistën e njohur “Style Cruze”, ku shfaqet me një stil krejt ndryshe nga se jemi mësuar ta shohim, e veshur me shumë stil me flokë të shkurtra, makijazh me nuanca të errëta dhe një fustan unik bukuroshja shqiptare shkëlqeu në këto imazhe.

Kujtojmë se Vjollca ka kohë që ka paralajmëruar projekte të reja muzikore, për të cilat thuhet se ka punuar tash e sa kohë e që pritet të publikohen shumë shpejt. /Kosovarja/