Connect with us

Me britma dhe ulërima trishtimi, familjarët e 27-vjeçarit mbërrijnë në vendin e ngjarjes: O zot pse (Video)

Të Ndryshme

Me britma dhe ulërima trishtimi, familjarët e 27-vjeçarit mbërrijnë në vendin e ngjarjes: O zot pse (Video)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Cërrik, ku një 27 vjeçar humbi jetën pasi i shpërtheu në dorë një sasi lëndë plasëse.

Familjarët e Erion Rexhepit, kanë mbërritur në vendin e ngjarjes, ndërsa kanë shpërthyer në lot nga trishtimi i madh.

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top