March 9, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Martohet Aida Doçi

Për nja kohë të gjatë në rrjet kanë qarkulluar lajme se këngëtarja e njohur, Aida Doçi është fejuar.

Kjo pasi në një imazh në rrjetin social Instagram, ajo shihet me unaze fejese, nga ku edhe ka qenë gjeneza e aludimeve.

Por, gjatë ditës së sotme (e diel) janë shpërndarë fotografi të tjera në të cilat shihet organizimi i ceremonisë së martesës.

Disa ‘fanpage’ të saj kanë ndarë imazhe ku ajo shihet me makijazh të rënde dhe fustan me gurë shkëqyes.

“Urime nusja më e mirë në botë”, ka qenë mbishkrimi i njërit prej komentuesve.

Sidoqoftë, thuhet se këngëtarja është martuar me menaxherin e saj, Naser Qeli, me të cilin kanë qenë të pandashëm në paraqitjet e tyre.