July 26, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Mamaja I Kriti,kon Nusen, Djali I Kthen Përgjigjen Epike: Nuk U Martova Me Të Që Të Lajë E Të Pastrojë, Por…!!!

Të gjithë i dimë problematikat e raportit nuse-vjehrrë dhe e anasjellta. Shpesh qëllon njëra negative, apo tjetra, e rrallë herë kemi
/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

një marrëdhënie nënë e bijë.Mesa duket ndonjëherë vjehrrat janë apo ndjehen në konkurrencë me nuset e tyre. Por Clint dhe Mel, një çift i ri me 3 fëmijë
/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet

kanë një histori. Siç raportohet nga Clint në blogun e tij “No Idea What I’m Doing: A Daddy Blog”, një ditë nëna e tij i kritikoi gruan për pastërtinë e shtëpisë. Fillimisht Clint nuk u përfshi në këtë debat. Më pas ai vendosi që të shkruajë një përgjigje në faqen e tij në Facebook: “Pak kohë më parë, më telefoni nëna ime dhe u habita nga fjalët e saj:”A nuk të shqetëson fakti që Mel nuk pastron aspak?”, i thotë ajo./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet