Connect with us

Makina ra në humnerë/ Mësohet gjendja e gazetarit Alfred Lela, kush është i zhdukuri…

Të Ndryshme

Makina ra në humnerë/ Mësohet gjendja e gazetarit Alfred Lela, kush është i zhdukuri…

Detaje të reja kanë dalë nga aksidenti në Munellë të Pukës ku u përfshi gazetari Alfred Lela.

Advertisements

Burime për albeu.com bëjnë me dije se 2 alpinistët që kanë qenë bashkë me Lelën kanë rënë në një humnerë.

Pas ndërhyrjes së forcave të policisë për nxjerrjen e tyre, njëri nga alpinistët nuk është gjetur. Kërkimet po vazhdojnë ende por gjetja bëhet akoma më e vështirë për shkak të errësirës dhe terrenit të vështirë.

Fatmirësisht gazetari Alfred Lela ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

Ndërkohë nuk është e qartë nëse kemi të bëjmë me një aksident, apo me një incident ku alpunistët të kenë rënë nga lartësia gjatë ecjes në këmbë./albeu.com/

Continue Reading
You may also like...

More in Të Ndryshme

To Top