July 26, 2021

Lajm1

edhe nje lajm tjetër më shum …

Luana Vjollcën S’e Kemi Parë Më Parë Kështu, Thotë Se Është E Prekur Pas Asaj Që I Bënë: Familjen S’ma…

Luana Vjollca është një nga personazhet më të ndjekur në Instagram në trojet shqiptare. Ajo numëron 2 milionë ndjekës në profilin e saj dhe ka një nga rrjetet më të mëdhenj të fansave. Ka qindra faqe që mbështesin moderatoren, duke publikuar çdo ditë foto apo zhvillime nga jeta e saj profesionale e personale.Mirëpo duket se këto faqe nuk mirëpriten nga të gjithë, sidomos nga ata që mund të lakmojnë të kenë…Shtyp reklamen per ti pare f.oto.t me teper