Lori Hoxha u heq “trurin” shumë femrave të tjera me çantën e saj të fundit (foto)

Lori Hoxha u heq “trurin” shumë femrave të tjera me çantën e saj të fundit (foto)

Blogerja e njohur shqiptare Lori Hoxha është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku çdo ditë sjellë risi duke i treguar me anë të postimeve, shkruan lajmi.net

Lori pëlqehet për stilin e veshjes, ajo di të vishet e kombinohet mirë, për çka edhe lakmohet nga gjinia e bukur.

Ndonëse jo rrallëherë ka treguar edhe jetën luksoze që bën, në veçanti veshjet firmato. Ngjashëm veproi edhe së fundmi, teksa tregon çantën me gurë të çmuar.

Sa i përket jetës private thuhet se Lori dhe Vis Bajraktari ende janë bashkë.